Kontakty

MUDr. Zuzana Protivová

Vejprnická 56

318 02 Plzeň

Telefon: +420 377 388 376

Mobilní telefon: +420 728 181 113

E-mail: protizuz@seznam.cz

Web:
www.zuzanaprotivova.cz

Profil na zdravotním registru

IČ: 45332444

Spolupráce s pojišťovnami

 

Všeobecná zdravotní pojišťovna ČR (111)

Zdravotní pojišťovna ministerstva vnitra ČR (211)

Vojenská zdravotní pojišťovna ČR (201)

Oborová zdravotní pojišťovna zaměstnanců bank, pojišťoven a stavebnictví (207)

Česká průmyslová zdravotní pojišťovna (205)

Kde nás najdete

 

Naše ordinace má sídlo na Vejprnické ulici č. 56 v Plzni v blízkosti Obvodního oddělení Policie Plzeň-Skvrňany. Sídlíme v areálu Státního odborného učiliště.

Pokud využijete MHD, dostanete se k nám tramvajovou linkou č. 2, zastávka je ihned před areálem. V případě, že použijete vlastní dopravu ze směru od Nýřan pojedete po silnici II. třídy č. 203, projedete obcí Tlučná, směr Vejprnice, míjíte čerpací stanici, přijedete do Vejprnic, po pravé straně Obecní úřad, vlevo fara, na křižovatce pokračujete stále rovně směr Plzeň. Přijíždíte do městské části Skvrňany po ulici Vejprnická, přejedete rovně křižovatku a za tramvajovou zastávkou odbočíte vlevo k areálu středních učilišť. Zde zaparkujete a jste na místě.

Z městské části Bory pojedete po ulici Mánesova přes náměstí Českých bratří, kolem vlakového nádraží Jižní předměstí, přejedete přes most Ivana Magora Jirouse a to už jste na ulici Koperníkova, za mostem odbočte vlevo do ulice Hálkova, na konci bloku odbočte vpravo do ulice Korandova, po pravé straně Muzeum Škoda Plzeň, přijedete k Husovo náměstí, zde odbočíte vlevo projíždíte kolem Škoda Plzeň, na světelné křižovatce pojedete rovně a jste na ulici Vejprnická, na další světelné křižovatce jedete opět rovně, podjedete pod železničním viaduktem, po pravé straně Lidl ČR, za ním druhou ulici vpravo odbočíte do areálu středních učilišť a přijedete k naší ordinaci.

Ze směru Doubravka a Letná pojedete po ulici Rokycanská, přejedete přes most přes řeku Úslava, podjedete pod železničním viaduktem a jste na ulici U Prazdroje, po levé straně nákupní centrum Hornbach a Penny Market, vpravo Plzeňský Prazdroj, přejedete rovně světelnou křižovatku a  most U Jána, za ním pokračujete po Anglickém nábřeží, u Wilsonova mostu odbočíte vpravo a jste na ulici Americká, jedete stále rovně až k památníku Díky Ameriko, přejedete rovně světelnou křižovatku a pokračujete ulicí Tylova, projedete Husovo náměstím, po levé straně Škoda Plzeň, na světelné křižovatce Domažlická-Skvrňanská jedete rovně a jste na ulici Vejprnická, podjedete pod železničním viaduktem, vpravo Lidl ČR, druhou ulici odbočte vpravo a přijíždíte k naší ordinaci, která je v areálu středních učilišť.

Z městské čtvrti Zátiší pojedete po ulici Domažlická, u hřbitova odbočíte vpravo, po levé straně parkoviště a Restaurace TIR, za ní odbočte vpravo, projedete pod viadukte známým jako Myší díra, na křižovatce odbočíte vpravo a jste na ulici Vejprnická, silnice č. 203, za křižovatkou a tramvajovou zastávkou u areálu středních odborných učilišť odbočte vlevo a  jste v cíli.

Těšíme se na vaši návštěvu!